Zdobądź szczyty wiedzy na początku swojej morskiej kariery. Dołącz do nas!

Interesuje Cię Nawigacja, a może się nią pasjonujesz? Chciałbyś poznać, poszerzyć, odświeżyć swoją wiedzę i zainteresowania? Zajęcia i dobre oceny w indeksie to dla Ciebie za mało? Czujesz niedosyt? Mapa, gumka, ołówek i przenośnik, to jest to? A może jesteś pogromcą Ship Simulator Extremes, ale nadal to nie zaspokaja Twoich potrzeb, bo klawiatura i myszka, to nie te emocje? Jesteś dobrym mówcą, dowódcą? Praktyka jest dla Ciebie podstawą? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, to wiedz,
że coś się dzieje! Koło pozwoli Tobie na rozbudowanie własnych zainteresowań pracą naukową, badawczą, popularyzatorską i samokształceniową, ponadto Twoja wiedza zostanie usystematyzowana poprzez organizowane zajęcia dodatkowe na mapie i symulatorach. Wyniki swoich prac zaprezentujesz na profesjonalnych konferencjach wśród wybitnych specjalistów. Działalność w kole, to nie tylko nauka, ale praktyczne wykorzystywanie wiedzy, poznawanie nowych twarzy, wyjazdy studyjne oraz dobra zabawa.

Jeśli chcecie poprzez uczestnictwo w naszym wydziałowym kole naukowym rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności, to serdecznie zapraszamy!

Opiekunem naukowym koła naukowego FiLambda jest:
kpt. mar. dr inż. Piotr ZWOLAN

Prezesem koła naukowego Filambda jest:
Patryk Babiński

Zapraszamy osobiście, lub poprzez kontakt email: filambda@amw.gdynia.pl

Zobacz jak było:

Dziękujemy wszystkim Partnerom, Pomocnikom, Wspierającym, Całej Uczelni za zgody i umożliwienie tego co dotychczas mogliśmy zrobić. To również Wasz sukces!